Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

O nás

O nás

Vitajte na stránke eshopu, ktorý sa venuje servítkovej technike.

Moje meno je Martina, ale volajú ma aj Maňďa. Som kreatívna dušička, ktorá musí stále niečo vymýšľať, skúšať nové veci a experimentovať. Vyrábam pre seba, ale aj svoje okolie a moje výrobky nájdete aj na sashe.sk v mojom PROFILE.

E-shop servitkovatechnika.sk som založila najmä pre Vás, ktorí máte radi decoupage a hľadáte materiál na tvorbu. Keďže práve táto technika tvorí prevažnú časť mojej tvorby, neustále som riešila nákup drevených polotovarov, ale často som zostala sklamaná z kvality prevedenia. Preto som začala pátrať, kým som nenašla vhodných dodávateľov, ktorých výrobky voňajú drevom :-) A rozhodla som sa podeliť sa s nimi aj s inými, tak verím, že si tu vyberie každý.

Ponuku dopľňam postupne, takže ak niečo v sortimente chýba, príp. máte iný nápad na vylepšenie, taktiež v prípade akýchkoľvek otázok alebo potreby konzultácie, poradenstva ma neváhajte kontaktovať.


Ďakujem a teším sa na Váš nákup.